موتورخانه

طراحی تابلوی برق موتورخانه با بهترین نقشه ای که به وسیله مهندسان خبره صورت گرفته، هزینه چندانی برای مشتری در پی نخواهد داشت.

موتورخانه یکی از مهمترین قسمت ساختمان های اداری و تجاری است، به همین دلیل با داشتن یک تابلو برق مناسب که با بهترین نقشه مدار فرمان طراحی و ساخته شده می توان کنترل درستی بر روی موتورخانه داشت. تابلو برق موتورخانه جهت راه ان...

طراحی تابلوی برق موتورخانه با بهترین نقشه ای که به وسیله مهندسان خبره صورت گرفته، هزینه چندانی برای مشتری در پی نخواهد داشت.

موتورخانه یکی از مهمترین قسمت ساختمان های اداری و تجاری است، به همین دلیل با داشتن یک تابلو برق مناسب که با بهترین نقشه مدار فرمان طراحی و ساخته شده می توان کنترل درستی بر روی موتورخانه داشت. تابلو برق موتورخانه جهت راه اندازی صحیح الکتروموتورها با حفاظت کامل تولید می شود.

 

انواع تابلو برق موتورخانه

گستردگی در ساخت این تابلو ها به دلیل استفاده در صنایع گوناگون می باشد که خریداران زیادی برای راه اندازی و کنترل دقیق بر روی موتورهای خود از این تابلو برق استفاده می کنند. این تابلو ها در انوع ایستاده، بارانی (فضای باز)، تورکار و روکار ساخته می شوند.

 

تجهیزات طراحی شده

به دلیل حساست بالا در کنترل تابلو برق های موتورخانه، برای مونتاژ و طراحیشان از بهترین تجهیزات پیشرفته استفاده می کنند تا حفاظت موتور بدون اشکال انجام شود. از جمله این قطعات می توان به درایوهای هوشمند که برای خنک سازی داخل تابلو نصب می شوند اشاره نمود، همین طور از مدارات کنتاکتوری در این تابلو برق استفاده می شود که کارایی خوبی در موتورخانه دارد.

 

بدنه تابلو برق موتورخانه

امروزه شرکت ها در ساخت انواع تابلو برق موتورخانه سعی می کنند طراحی نقشه را به گونه ایی در نظر بگیرند که تجهیزات، فضای کمی را اشغال کنند تا در این صورت بتوانند بدنه را به کوچکترین شکل ممکن بسازند. جنس بدنه این تابلوها از ورق های روغنی با ضخامت مناسب و همچنین رنگ آمیزی بدنه از نوع استاتیک (کوره ای) می باشد.

 

کاربرد تابلو برق موتورخانه

این نوع از تابلو برق موارد استفاده فراوانی دارد که در مکان های مختلف از آن ها جهت راه اندازی انواع الکتروموتورها (MCC)، دیگ بخار و مشعل ها استفاده می کنند تا کنترل به درستی و بدون دخالت نیروی انسانی به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود.

تابلو موتور خانه (MCC) و فرمان

این نوع تابلو جهت راه اندازی موتورهای الکتریکی و فرمانهای منطقی بکاربرده میشود که حدود 80 تا 90 درصد تجهیزات استفاده شده مشخصات تابلو موتور خانهجهت را ه اندازی موتورهای الکتریکی میباشد و مابقی تجهیزات مربوط به روشنایی و موارد دیگر میباشد.

1- این تابلو در انواع ایستاده ، دیواری توکار ، روکار و بارانی ساخته میشوند.

2- فرمان این نوع موتورهای بر اساس منطق مصرف کننده که در نظر دارد طراحی شده و مطابق با آن در تابلو اجرا میشود.

3- حفاظت این نوع تابلوها بر اساس منطقه مورد استفاده از لحاظ جغرافیایی و جوی تعیین میگردد.

4- داخل این تابلوها درایوهای راه انداز موتور های الکتریکی نصب میشود که خنک سازی آن با توجه به دمای جوی و مکان جغرافیایی آن تعیین میگردد.

بیشتر

موتورخانه 

( هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد. )