ارسال محصولات

ارسال محصولات در ولتاش

ارسال محصولات در فروشگاه اینترنتی ولتاش به صورت زیر انجام می پذیرد: 

پست

 محصولات از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی به ادرس درج شده توسط مشتری در سراسر کشور ارسال می شوند. زمان ارسال بسته به مسافت و نوع محصول متغیر است و مشتریان می توانند از قسمت "پیگیری محصولات"در سایت از روند آن مطلع شوند.
در این روش مشتریان عزیز میبایست مبلغ کالا را به طور کامل پرداخت کرده تا در سیستم ثبت و جهت ارسال اقدام شود. (هزینه حمل و نقل پس از تحویل به شرکت مربوطه پرداخت خواهد شد.)

 

پیک موتوری

 در این روش مشتریان گرامی می توانند پس از دریافت محصول، نسبت به پرداخت وجه آن در محل اقدام نمایند. لازم به ذکر است این روش صرفا ویژه مشتریان استان تهران می باشد.
(در صورت تکمیل فرآیند خرید توسط مشتری، سفارشات در این روش در کمتر از 6 ساعت ارسال خواهند شد با این حال هرگونه تاخیر در فرآیند ارسال مسئولیتی را متوجه فروشگاه نخواهد کرد)

 

باربری و اتوبوس رانی

 ارسال کالاهایی با تعداد بالا و وزن بیش از 30 کیلوگرم توسط باربری ها  انجام خواهد گرفت در این روش مشتریان عزیز میبایست مبلغ کالا را به طور کامل پرداخت کرده تا در سیستم ثبت و جهت ارسال اقدام شود. (هزینه حمل و نقل پس از تحویل به شرکت مربوطه پرداخت خواهد شد.)
همچنین مدت زمان ارسال کالا توسط باربری 3 الی 10 روز بسته به مسافت و نوع محصول می باشد.


فروشگاه اینترنتی ولتاش با همکاری شرکت های معتبر حمل و نقل، اقدام به ارسال سریع و ایمن محصولات به سراسر نقاط کشور می نماید. تلاش تیم ما بر این است که محصولات ارائه شده در سایت را در کوتاه ترین و کم هزینه ترین و در عین حال ایمن ترین روش ممکن به دست شما عزیزان برسانیم، لیکن تاخیر احتمالی در روند ارسال محصولات هیچگونه ضرر و خسارتی را متوجه فروشگاه اینترنتی ولتاش نخواهد کرد.