قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ولتاش

موارد کلی

محصولات فروشگاه شامل کالا و خدمات، تنها برای مشتریان بالای 18 سال عرضه می شود. بنابراین ثبت نام و اقدام به خرید از فروشگاه به منزله سن بالای 18 سال خریدار است. کاربران دارای سن زیر 18 سال می توانند از طریق والدین یا قیم قانونی خود از سایت خرید نمایند.

ثبت سفارش در فروشگاه بصورت شبانه روزی و در تمام ایام سال (حتی در روزهای تعطیل) قابل انجام است لیکن پردازش و ارسال سفارش در روزهای غیر تعطیل و با هماهنگی قبلی انجام خواهد شد.

- شروع فرآیند ارسال محصولات در شرایط معمول پس از 6 ساعت از تکمیل فرآیند خرید و صدور فاکتور خواهد بود بنابراین مشتری می تواند در طی این فاصله، انصراف خود را از طریق درگاه های ارتباطی فروشگاه اعلام نماید. در غیر اینصورت امکان انصراف از خرید وجود نخواهد داشت.

علیرغم تلاش فروشگاه در جهت ارسال کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، ممکن است موجودی برخی محصولات در فاصله بین ثبت سفارش و ارسال محصول به اتمام برسد. در این صورت مشتری می‏‌تواند به جای محصولی که موجودی آن به اتمام رسیده، محصول مشابه دیگری را جایگزین کند. در صورت بروز مشکل یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. در هر صورت حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای فروشگاه ولتاش محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا و مشکل در مراحل ثبت سفارش و ارسال محصول که منجر به عدم امکان ارسال و تحویل محصول به مشتری گردد، فروشگاه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید.

پس از تکمیل پایان مراحل خرید و صدور فاکتور، امکان تغییر فاکتور و مشخصات ثبت شده وجود ندارد و مشتری بایستی در هنگام درج اطلاعات دقت کافی داشته باشد. بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات ثبت شده در هنگام ثبت نام و یا ثبت سفارش بعهده مشتری می باشد و فروشگاه در قبال مسائل و مشکلات پیش آمده ناشی از عدم صحت اطلاعات درج شده مسئولیتی نخواهد داشت.

امکان ثبت سفارش و درخواست ارسال محصول برای شخص دیگر امکان پذیر است. در این صورت بایستی وجه محصول توسط سفارش دهنده پرداخت و مشخصات کامل فرد تحویل گیرنده به فروشگاه اعلام گردد.

بدیهی است در هر صورت تحویل محصول به دریافت کننده در قبال ارائه کارت شناسایی معتبر خواهد بود.

هنگام انتخاب شیوه ارسال کالا از طریق پست و باربری و پیک موتوری، فروشگاه ولتاش مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی ناشی از عملکرد این شرکتها ندارد.


شرایط عودت کالا

هدف فروشگاه، تحویل بی عیب و نقص محصول به مشتری است. بر این اساس محصولات قبل از ارسال بدقت توسط کارشناس فروشگاه بررسی و در صورت احراز سلامت ارسال می گردند. لازم است مشتری در حضور مامور تحویل مرسوله، سلامت ظاهری کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری و بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت آن خواهد بود.

با اینحال در صورت بروز مشکل و وجود عیب و نقص در محصول تحویلی که در هنگام تحویل، قابل احراز نباشد، تحت شرایط زیر مشتری می تواند محصول را عودت دهد. در این صورت هزینه عودت محصول با فروشگاه است:

     1- مغایرت محصول دریافتی با سفارش مشتری از لحاظ مشخصات ظاهری.
     2- خرابی محصول (مشروط بر اینکه خرابی محصول در مهلت مقرر و قبل از عودت، به اطلاع کارشناس فروشگاه رسیده و تایید گردد).

 

مشتری بایستی فاکتور محصول خریداری شده را تا پایان مهلت گارانتی نزد خود نگه دارد. در غیر اینصورت محصول شامل گارانتی و سرویس عودت نمی باشد.


در صورتی که بروز نقص و خرابی در اثر استفاده نادرست از محصول باشد، امکان استفاده از گارانتی و سرویس عودت وجود ندارد.


استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در بسته بندی اولیه خود به فروشگاه بازگردانده شود.


در صورتی که نقص یا خرابی کالا در لحظه تحویل گیری قابل مشاهده باشد، مشتری می بایست از تحویل گرفتن آن خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه باز گردانده شود.


موارد اضافی ارسال شده به همراه محصول سفارش شده مشمول سرویس عودت نمی باشند.


مهلت اعلام وجود عیب و نقص در محصول، حداکثر یک روز پس از تحویل می باشد.


نکات قابل توجه:

- لطفاً قبل از ارسال کالا با کارشناس فروشگاه تماس بگیرید و از باز گرداندن کالا بدون هماهنگی جداً خودداری کنید. (ارسال بدون هماهنگی به هیچ عنوان مورد پذیرش فروشگاه نخواهد بود).

- لازم است مشتری از دستکاری و اقدام به رفع مشکل محصول دارای عیب و نقص جداً خودداری نماید. در غیر این صورت پرداخت وجه محصول بازگردانده شده امکان پذیر نخواهد بود.

- بازگرداندن کالا برای مشتریان خارج از شهر تهران می بایست از طریق پست پیشتاز انجام شود.

- ارسال فاکتور همراه کالای عودتی و درج اشکال و نقص محصول فقط در پشت فاکتور الزامی است. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی نیز به فاکتور الصاق شود. در غیر اینصورت هزینه‌های بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست به حساب مشتری واریز می‌شود. از نوشتن هرگونه مطلب در روی محصول و یا بسته بندی آن خودداری شود برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی محصول، موجب عدم امکان استفاده از این تضمین می گردد.

- مشتریان ساکن تهران بایستی کالای عودتی را از طریق پیک دارای فاکتور معتبر ارسال نمایند و قبل از ارسال مراتب را جهت تحویل گرفتن کالا به اطلاع فروشگاه برسانند.

- کالای عودتی به این آدرس ارسال شود: تهران - خیابان شهید کلهر- پلاک 151- واحد8

 - لازم به ذکر است که تعویض کالا مشروط به موجود بودن کالا در انبار فروشگاه است.

اگر در زمان و طی مراحل رسیدگی و اعلام نظر کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد، فروشگاه بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب  کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود.

- اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و فروشگاه در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا به مشتری را می‌پذیرد.

- ملاک عمل و اقدام فروشگاه، نظر کارشناسان فنی فروشگاه است.

- پرداخت هزینه خریدهای بالای 5 میلیون ریال و محصولاتی که ارسال آنها از طریق باربری می باشد، بایستی قبل از ارسال، از طریق درگاه های پرداخت فروشگاه و بصورت نقدی انجام شود و پرداخت وجه در محل برای اینگونه خریدها امکان پذیر نمی باشد.

- فروشگاه ولتاش به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و معتبر و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. البته این به منزله تایید و تضمین صحت مندرجات نمی باشد.

- کلیه محتویات سایت فروشگاه ولتاش مشمول قانون حق تکثیر بوده و به سایت فروشگاه ولتاش تعلق دارد.

- لینک‏‌های مربوط به سایت‌های دیگر که در سایت فروشگاه درج شده اند به معنی تائید یا هر نوع ارتباط آنها با سایت فروشگاه نمی باشد و سایت فروشگاه با یه تیک در مورد آنها مسئولیتی ندارد.